
Жіночий гаманець Baellery Forever Рожевий
- В наявності
- Код: 156699P-1
287 ₴
Гарний гаманець Baellerry Forever — модний і стильний гаманець, який додасть елегантності будь-якій жінці. Чудово підійде як подарунок або презент, щоб здивувати одержувачку такого ніжного аксесуара.
Мінішук дуже еластичний і приємний на дотик, доповнить як повсякденний, так і класичний образ, додасть у нього яскравих нот. Такий аксесуар підкреслює характер кожної жінки Зроблений він із якісною штучною замші, не затирається, не втрачає форму розрахований на довговічне використання. Гаманець має вигляд оксамитового вигляду, затримує на собі погляд оточення.
У гаманці є 6 кишень для карток, 1 відділення для прав або фото, 1 таємне відділення, у яке ви можете заховати якийсь секрет, 1 велике відділення для купюр, 1 маленька кишенька для дрібниць на змійці.
Нетиповий дизайн надає такому гаманцю індивідуальності. Компактний, ніжний і стильний гаманець не залишить байдужою жодну жінку. Його не соромно дістати в громадському місці. Тепер картки, візитки, гроші будуть завжди під рукою. Найкраще пропонування, щоб підкреслити вашу індивідуальність.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 112 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Товщина | 27 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Штучна замша |
- Ціна: 287 ₴



