
Штатив для камеры, телефона, трипод, тринога 3110 высота 1020 мм
- В наличии
- Код: 200736
339 ₴
+380 (99) 920-77-71
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штатив 3110 чудовий штатив невеликого розміру, білого кольору. Призначений для зйомок відео і фото, для більш чіткого зображення щоб не тряслись руки.
Висота в зложеному вигляді становить 35см, також це мінімальна висота зйомки з триноги.
Додатково рекомендую докупить блютузний пульт для віддаленої зйомки, селфі у весь зріст.
- Вага 420гр
- Максимальна висота- 106см
- Максимальне навантаження 1,2кг.
У комплекті:
- Коробка
- Штатив WT-3110
- Чохол.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.4 кг |
| Цвет | Черный |
| Максимальная высота штатива | 1060 мм |
| Максимальная нагрузка | 1.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Маталл/Пластик |
- Цена: 339 ₴






