
Овочерізка з насадками Tabletop Drum Grater Green
- В наявності
- Код: 172888
465 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна шатківниця Tabletop Drum Grater швидко наріже практично будь-які продукти для найрізноманітніших страв. Більше жодного стомливого шаткування вручну — з Tabletop Drum Grater ви зробите це за лічені хвилини.
Переваги овочерізки:
1. Можна нарізати продукти різного типу — від горіхів і шоколаду до овочів і сиру.
2. Висока продуктивність.
3. Міцно кріпиться до будь-якої поверхні "всмоктувальною" основою.
4. Не ковзає й не зсувається з місця під час роботи.
5. Проста, але ефективна у використанні.
Для подрібнення продуктів на ваш вибір одразу три типи насадок! Ви можете вибрати не тільки розмір, але й тип нарізування.
Насадки легко знімаються. Щоб упорядкувати їх, досить промити тертки під проточною водою й просушити.
Tabletop Drum Grater — це безпечно, оскільки до комплекту входить спеціальний штовхач продуктів.
Компактне шаткування зручно зберігати, воно займає мало місця.
Усі деталі шатківниці виготовлені з міцних, якісних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 3 |
| Наявність контейнера (піддона) | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Шинкування |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Леза розмірами, мм | 12 х 8.5 см |
| Матеріал | Неіржавка сталь + пластик |
| Розміри товару, см | 27.5 х 25 х 12 см |
| Тип управління | Механічний |
| Упаковка, см | 28 х 18 х 13.5 см |
- Ціна: 465 ₴









