
Праска DOMOTEC MS-2289 1200 Вт
- Немає в наявності
- Код: 300108
695 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска DOMOTEC MS-2289 1200 Вт
Це не замінна та дуже необхідна та річ у будинку, яку доводиться використовувати досить часто, тому, купуючи його, важливо вибрати зручний і який відповідає всім сучасним вимогам. Насамперед зверніть увагу на вагу та дизайн. Праска Domotec MS 2289 — надійний і потрібний помічник для кожної господині. Використовується якісна та надійна електроніка, корпус виготовлений із міцного зносостійкого пластику. Керамічна підошва стійка до подряпин, добре ковзає та зручна у використанні. Праска MS-2289 — має регулятор подавання пари. Завдяки продуманій конструкції підошви пар розподіляється по ній рівномірно, тому для зволоження тканини потрібно менше рухів
Характеристики:
Виробник: Domotec
Модель: MS 2289
Тип: праска
Потужність: 1200 W
Тефлонова підошва
Режим сухого прасування
Механічне регулювання потужності подавання пари та температурного режиму
Режим розпилення води
Функція самоочищення
Світлова індикація роботи
Прозорий резервуар для води
Паровий удар
Обертання шнура 360 градусів
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: 220-240V 50/60Hz
Вага: 0,7 кг
Розмір: 24 x 10 x 12 см
Комплектація: - Праска- Мірний стакан-Інструкція-коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Матеріал підошви праски | тефлон |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип | Праска |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
| Колір корпусу | Блакитний |
- Ціна: 695 ₴


