
Професійний штатив Yunteng VCT 5208 з Bluetooth-комплексом для телефона та камер — 1,2 м
- Немає в наявності
- Код: 300070
597 ₴
Професійний штатив для телефона та камер Yunteng VCT 5208 Yunteng VCT 5208 — це професійний штатив для телефона, який забезпечений усім найнеобхіднішим для потреб сучасного блогера. Цей штатив має невеликі габарити та дуже зручний.
У складеному стані лише 41 см. Максимальна висота 125 см. Водночас висота штатива регульована і Ви можете виставити на будь-який потрібний для Вас висоту починаючи від 41 см до 125 см. Завдяки своїм широким ніжкам, штатив дуже стійкий. До комплекту з цим штативом входить надійне та якісно кріплення для телефона.
Особливістю цього кріплення є його наднадійність, оскільки телефон у цьому кріпленні затягується затяжним гвинтом і за жодних обставин телефон не випаде з цього кріплення.
У добавок, завдяки своїй регульованій шийці, Ви можете, під час знімання виставити не тільки в горизонтальному положенні телефон, але й у вертикальному, що не кожен штатив для телефона може зробити.
Цей штатив комплектується бездротовим Bluetooth пультом. Завдяки Bluetooth пульту, Ви можете керувати камерою телефона на відстані до 10 метрів! Це допомагає Вам у потрібний момент увімкнути та вимкнути камеру або зробити світлину.
Також цей штатив обладнаний стандартним гвинтом 1⁄4 дюйма, на який із легкістю можна кріпити, з відповідною гайкою: фотоапарати, камери, екшн-камери, різного роду кріплення або перехідники. Невіддільним плюсом цього штатива є зручний транспортувальний чохол!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 41 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна висота штатива | 125 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | пластик, алюмінієвий сплав |
| Тип | штативи |
- Ціна: 597 ₴








