
Гаманець WALLERRIY ZL8591 Red
- В наявності
- Код: 300077RE
383 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець WALLERRIY ZL8591 Red
Дуже гарний гаманець клатч, який сподобається кожній жінці! М'яка екошкіра надає цьому клатчу чарівності. Гаманець клатч — це маленька сумочка, яку можна носити на довгому ремінці або покласти в сумку більше. Гаманець дуже місткий і зручний. У нього помістяться не тільки гроші, а й багато карток, а також смартфон і ключі. Носіння вертикальне. Виготовлений дуже акуратно та гарно.
Це чудовий подарунок для прекрасної жінки на 8 березня, Новий рік, День народження, професійне свято.
Характеристики:
Три відділення для купюр та інших відповідних паперів;
Чотири кишені для кредиток та інших карток;
Одне відділення для монет;
Застібки-блискавки: 2;
Тип: Гаманець-клатч;
Розташування: Вертикальне;
Матеріал: Екошкіра;
Застібка: Кнопки, блискавка;
Розташування монетниці: Всередині;
Довжина: 180 мм;
Ширина: 110 мм;
Товщина: 45 мм
Довжина ремінця: 740 мм;
Колір: червоний.
Особливості: Відділення для телефона.
Комплектація:
Гаманець-клатч;
Ремінець.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Довжина | 180 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | екошкіра |
| Тип | гаманці |
- Ціна: 383 ₴



