
Годинники настінні електронні настільні DS-3658L - USB кабель + батарейки (Чорний корпус - біла підсвітка)
- В наявності
- Код: 300187 03
393 ₴
Годинники настінні електронні настільні DS-3658L - USB кабель + батарейки (Чорний корпус - біла підсвітка)
Електронні годинники з цікавим дзеркальним рішенням дисплея – це ефектний і необхідний елемент дизайну у Вашому інтер'єрі. Світлодіодне підсвічування дозволить
Вам навіть в темний час доби правильно зорієнтуватися в часі, а наполегливий дзвінок будильника приємно розбудить
Вас в потрібний час і не дасть Вам запізнитися на важливу зустріч.
Технічні характеристики:
• Вбудований календар: час, дата, температура
• Цифровий дисплей
• Часовий формат: 12/24 години
• Автоматичне зменшення яскравості світіння у вечірній і нічний час (18:00 - 7:00)
• Кілька режимів індикації дисплея:
- показує час (години + хвилини) з автоматичним перемиканням у другій режим через 10 секунд;
- показує дату (місяць + день) з автоматичним перемиканням в третій режим через 10 секунд;
- показує температуру з автоматичним перемиканням в перший режим через 10 секунд
• Тип механізму: електронний
• Електронний будильник
• AC: 110V~220V 50/ 60Hz
• Тип сигналу: стандартна мелодія
• Діапазон вимірюваної температури: 0 ~+ 50°С
• Перемикання температури: °З
•Колір корпусу: Чорний
•Колір дисплея: білий (світлодіодна підсвітка)
•Матеріал корпусу: пластик
Можливості:
• дзеркальна поверхня
• яскрава світлодіодне підсвічування дисплея
• голосний тривалий будильник
• функція автоматичного вимірювання температури
• функція автоматичного зменшення яскравості світіння вночі
Характеристики
Колір корпусу: Білий
Колір підсвічування: білий
Матеріал: мдф + пвх
Харчування: від проводу USB 5V (входить в комплект) або 3-х батарейок ААА(у комплект не входять)
Комплектація:
електронні годинник, USB кабель живлення, листівка, упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Червоний |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Ні |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.068 кг |
| Висота | 53 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | мдф + пвх |
- Ціна: 393 ₴









