
Столик для Ноутбука (підставка) E-Table LD09 Універсальний чорно-білий
- В наявності
- Код: 0005054
628 ₴
Сьогодні комп'ютер зайняв міцне місце в нашому житті. І зовсім не дивно, що людина проводить велику кількість свого часу саме з ним. І хотілося б, щоб це проведення часу було не тільки цікавим і результативним, але і комфортним...
Оригінальний, комфортний і багатофункціональний столик, його можна використовувати як підставку для книги, підставку для ноутбука, піднести сніданок у ліжко, а під час подорожей і відряджень він взагалі потрібен, як робочий столик.
Переваги столика:
Монитор расположен достаточно высоко, при длительной работе не затекает шея. Легко работать с клавиатурой.
Нет проблем с вентиляцией компьютера, так как в нем встроены 2 вентилятора, которые работают от ноутбука через USB вход. Также продумана нерегулируемая подставка под мышку, что очень удобно – мышка находится в горизонтальном положении.
В сложенном виде столик очень компактный, легко можно найти место для его хранения.
Легко розкладається, буквально за кілька секунд Супер тонкий (товщина всього 36 мм) Розкладається на столі, на підлозі, в ліжку, на дивані або на ногах, легко використовувати Ідеально підходить для ноутбуків з розміром екрану 14,1" і нижче, проте цілком поміщається 17» ноутбук Ніжки регулюються під будь-яким зручним кутом при використанні
Розмір столу: 285 х 316 х 36 мм, Вага столу: 1490 р .
Максимальна діагональ ноутбука 15.6"
Охолодження Активне
Матеріал Пластик
Колір Чорно-білий
Вентилятори 2 вентилятора, які працюють від ноутбука через USB вхід.
Живлення Від порту USB
Додаткові характеристики Сумісність з 10" до 15,6" ноутбуки, нетбуки, планшетні ПК, Apple Macbooks, Ігрові консолі. Однак цілком поміщається 17» ноутбук. Поглиблення для чашки або телефону.
Розміри 560 х 316 х 310 мм В складеному вигляді: 285 х 316 х 36 мм
Вага 1.5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Глибина | 310 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Сумісність з 10" до 15,6" ноутбуки, нетбуки, планшетні ПК, Apple Macbooks, Ігрові консолі. Однак цілком поміщається 17» ноутбук. Поглиблення для чашки або телефону. |
| Тип | Стіл для ноутбука |
- Ціна: 628 ₴






