
Настільна лупа з LED-підсвіткою Brighter Viewer
- В наявності
- Код: 75RC
465 ₴
Настільна лупа з LED-підсвіткою Brighter Viewer
Цей корисний і функціональний пристрій Brighter Viewer не дасть втомитися вашим очам і збереже їхнє здоров'я якнайкраще. Дуже добре підходить для читання особливо маленького шрифту.
Пристрій має екран завширшки 7,5 дюйма, завдяки якому можна комфортно читати книги будь-яких розмірів і що найголовніше — робити це в чіткій якості. Brighter Viewer повертається на 360 градусів для зручного позиціювання збільшувального екрана, а також має 2 вбудовані LED світильники, завдяки яким буде забезпечена оптимальна яскравість для читання.
Дуже добре підходить для всіх типів діяльності; читання книг і журналів, написання книг (відрахунків, конспектів), оплата рахунків або розгадування режисерів — все це стає набагато приємнішим з Brighter Viewer. Читайте рецепти, поки Ви готуєте, фарбуєте нігті або вишиєте. Використовуючи підставку, що йде в комплекті до Brighter Viewer, пристрій можна використовувати без допомоги рук. Підставка має антиковзні подушечки, завдяки чому збільшувальне скло не ковзатиме й не падатиме на столі.
Виготовлений із пластику. У підставці є відсік для батарейок (4 батарейки типу АА), завдяки яким забираються LED світлодіоди.
Ключові особливості — лупа настільна з підсвіткою:
· Виготовлений із високоякісних матеріалів: ABS + PS;
· Легкий вес. Завжди можна взяти із собою;
· Обертання на 360 градусів. Ви можете настроїти будь-яке положення для читання;
· Настільна лупа із широким екраном полегшує роботу з дрібними деталями;
· Світлодіодна підсвітка для повного освітлення живиться 4 батарейками АА (до комплекту не входять);
· Збільште будь-який об'єкт. 3-кратне збільшення;
· Ідеально підходить для тих, хто любить вишивання, в'язання, шиття, вироби ручної роботи та будь-які інші захоплення, де потрібна точність і бешкетність. Також ідеально підходить для читання, особливо для карток і каталогів або для тих, хто вже має порушення зору.
Характеристики — настільна лупа:
· Розмір екрана для перегляду: ширина — 142 мм; довжина — 191 мм;
· Висота виробу: 20 см
· Збільшує до 3 разів;
· Вбудований світлодіодний світильник для кришталево чистого перегляду;
· Дуже добре підходить для 78ників, читання книг, перевірки текстових повідомлень, в'язання або в'язання гачком і багато іншого!
· Екран обертається на 360 градусів;
· Живлення: 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять).
Комплектація — лупа з підсвіткою для читання:
· Лупа;
· коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лінзи | 70 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість тримачів | 1 шт. |
| Кратність збільшення | 5 х |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування | Так |
| Живлення | USB |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | З власниками |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 465 ₴







