
Гамак вуличний гавайський тканинний на дачу на природу для відпочинку 100 Х 200 см ART-6012 Райдужний
- В наявності
- Код: 200782 Big1
524 ₴
Гамак вуличний гавайський тканинний на дачу на природу для відпочинку 100 Х 200 см ART-6012 Райдужний
Ви все ще берете на пляж підстилку?
Прокачайте свій відпочинок на новий рівень!
Кольоровий бавовняний підвісний гамак - приємна заміна каремату чи покривала.
Погодьтеся – це дуже приємний варіант у літню теплу погоду ніжиться на сонечку, плавно погойдуючись у гамаку.
Що є запропонований тканинний гамак?
Тканина натуральна бавовна, не парить, не вигоряє, щільна і при пранні не втрачає форму, кріплення шнурки, вага яких витримує близько ста двадцяти кілограмів.
Легко кріпиться і просто знімається.
У чому переваги гамака?
На відміну від звичайного лежака у вигляді тканинної підстилки гамак розташовується на висоті, і в цьому його величезний плюс не потрібно боятися прохолодної або вологої землі, нашестя комах.
Та й лежати, погойдуючись набагато комфортніше після важких буднів, думки про роботу випаровуються самі собою.
Характеристика
Вид
Гамаки
Максимальне навантаження
160
Колір
Різнокольоровий
Матеріал конструкції
Бавовна
Розміри
200 х 100 см
Комплектація
гамак, чохол-мішечок
Країна-виробник товару
Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 524 ₴


