
Електричний обігрівач для офісу, Переносний автономний обігрівач, Дуйка з регулятором температури BT-84
- Немає в наявності
- Код: 4b3p39vgq9
872 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

💥 Електричний обігрівач для офісу, Переносний автономний обігрівач, Дуйка з регулятором температури BT-84
📌 Обігрівач компактний, розмір 25х24х12 см, але завдяки своїй потужності може швидко нагріти повітря в приміщенні площею до 15-20 кв. Працює в режимі нагрівання 2000 Вт, механічне управління. Як нагрівальний елемент встановлена електрична спіраль. Важливо, що влітку пристрій можна використовувати як звичайний вентилятор.
📌 Технічні характеристики:
- 🔸 Тип: тепловентилятор
- 🔸 Регульований термостат
- 🔸 Потужність: 2000 Вт
- 🔸 Індикатор роботи
- 🔸 Кількість температурних режимів: 2
- 🔸 Матеріал корпусу: пластик
- 🔸 Колір: білий
- 🔸 Холодне обдування


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г кг |
| Товар | Нагрівач електричний, Мобільний тепловентилятор для дому, Тепловентилятор компактний BT-84 |
- Ціна: 872 ₴









