
Професійна машинка для волосся Kemei, Бездротовий акумуляторний тример для стрижки волосся MB-40
- Немає в наявності
- Код: 7m15hk34
956 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📣 Професійна машинка для волосся Kemei, Бездротовий акумуляторний тример для стрижки волосся MB-40
💎 Тример стайлер для стрижки волосся та бороди – має ергономічний дизайн, зручно тримати. Управління однією кнопкою, просте у використанні. Допомагає видалити небажане волосся у будь-який час.
💎 Ідеально підходить для гоління бороди, бакенбардів та волосся в носі, надання форми вусам, бакенбардам або бороді.
💎 Переваги:
- ➕ Цифровий дисплей LED
- ➕ 19 установок довжини зрізу
- ➕ Компактний та легкий, зручний для перенесення
- ➕ Заряджання через USB, живлення від вбудованого акумулятора, що перезаряджається, може заряджатися від комп’ютера, блока живлення, адаптера змінного струму або інших USB-пристроїв
- ➕ Насадка-гребінь (1-10 мм), що регулюється, в комплекті
💎 Характеристики:
- ➕ Номінальна напруга: 110-240 В
- ➕ Насадка гребінь 1-10 мм
- ➕ Потужність: 5 Вт
- ➕ Номінальна частота: 50/60 Гц
- ➕ Цифровий дисплей LED
- ➕ Регулювання по 1 мм.
- ➕ Час роботи від акумулятора: 90 хвилин
- ➕ Розміри: 17 x 3.5 см
💎 Комплектація:
- ➕ Вузька насадка для стрижки візерунків
- ➕ Насадка гребінь (1-10 мм)
- ➕ Тример для носа
- ➕ Насадка триммер для стрижки волосся
- ➕ Щітка для очищення
- ➕ Головка для гоління для тіла
- ➕ Підставка
- ➕ Тример Kemei KM-696
- ➕ Головка для гоління для голови
- ➕ USB-кабель для заряджання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Чоловічий набір для стриження волосся акумуляторний, Тример для складного стриження волосся MB-40 |
- Ціна: 956 ₴




