
Обігрівач для житлових приміщень, Тепловентилятори обігрівачі електричні 2кВ, Тепловентилятор 2кв HO-34
- Немає в наявності
- Код: 6prxo8733
1 274 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Обігрівач для житлових приміщень, Тепловентилятори обігрівачі електричні 2кВ, Тепловентилятор 2кв HO-34
🎯 Стильний корпус виконаний з міцного негорючого пластику і не схильний до деформацій. Потужності обігрівача 1500 Вт достатньо для того, щоб обігріти кімнату площею до 15 м2. Але якщо стало жарко – є режим половинної потужності 750 Вт.
🎯 Обігрівач має захист від перегріву, терморегулятор та три режими роботи.
- • Нагрівальний елемент:Керамічний
- • Колір:Білий/Чорний
- • Країна-виробник:Китай
- • Вага в упаковці:0,94 кг
- • Вигляд нагрівального елемента:Керамічний
- • Режим роботи:Обігрів, Охолодження
- • Площа обслуговування, кв. м:15
- • Комплектація:Обігрівач, Інструкція
- • Додаткові характеристики:Режими потужності:750/1500 Вт, Захист від перегріву
- • Вага:0,84 кг
- • Монтаж:Настільний, Підлоговий
- • Виробник:ViLgrand
- • Призначення:Побутовий
- • Потужність, Вт:1500
- • Гарантія:24 місяці
- • Габарити в упаковці (ВхШхГ):23х18х16,5 см
- • Країна реєстрації бренду:Україна
- • Ручка:Є


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г кг |
| Товар | Економні нагрівачі для дому, нагрівач електричний, Дуйко для тепла, Тепло-нагрівач HO-34 |
- Ціна: 1 274 ₴





