
Машинка для видалення волосся на обличчі Бездротова машинка для стрижки дому ZN-64
- Немає в наявності
- Код: nw8i77l13
651 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📝 Машинка для видалення волосся на обличчі Бездротова машинка для стрижки дому ZN-64
✨ Напевно, багато хто користується машинками для стрижки. Це чудово заощаджує час та гроші – нікуди не треба ходити, перукар вдома.
✨ Машинка для стрижки Gemei PRO GM-813 — інструмент професійного перукаря і чудовий помічник у разі, коли потрібно швидко і не виходячи з дому упорядкувати зачіску.
✨ Звичайно ж, перукарська майстерність була, є і буде саме мистецтвом перетворення людей за допомогою маніпуляцій з їхнім волоссям, однак у наш стрімкий вік на зайвий візит до салону краси часом просто не вистачає часу. Якщо ваша зачіска не дуже складна, освіжити та підрівняти її допоможе машинка для стрижки волосся. Для її використання не обов’язково мати професійні навички перукаря – швидко підстригти себе або своїх близьких з такою машинкою не складе труднощів.
Ця функціональна машинка буде корисна як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів.
✨ Характеристики:
- 🔹 Ергономічна форма корпусу, адаптована до форми руки
- 🔹 Тип: дротовий
- 🔹 Захисна кришка для леза
- 🔹 Розмір: 187 х 37 х 50 мм
- 🔹 Леза з високоякісної нержавіючої сталі
- 🔹 4 знімні насадки для регулювання довжини стрижки від 1,2 мм (без насадки)
- 🔹 Живлення: від мережі AC 220-240V 50/60Hz
- 🔹 Регулювання довжини: 4 положення
- 🔹 Вага: 400 г
- 🔹 Довжина стрижки з насадками: 3, 6, 9 та 12 мм
✨ Комплектація:
- 🔹 Коробка
- 🔹 Ножиці
- 🔹 Щітка для чищення
- 🔹 4 знімні насадки
- 🔹 гребінець
- 🔹 Машинка для стрижки
- 🔹 Інструкція
- 🔹 Масло для змащування


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Хатні машинки для стриження GEMEI GM-813, Тример для стриження бороди акумуляторний ZN-64 |
- Ціна: 651 ₴









