
Міні фрезер машинка для нігтів, Електрична фреза для манікюру Фрезерний верстат манікюру KR-61
- Немає в наявності
- Код: ke5312f2
236 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📌 Міні фрезер машинка для нігтів, Електрична фреза для манікюру Фрезерний верстат манікюру KR-61
💡 Манікюрний набір Salon Nails заощадити час та гроші на візити до манікюрних салонів і без усіляких зусиль з вашого боку, допоможе Вам створити нігті досконалої форми. Тепер кожен може собі дозволити, сидячи вдома перед телевізором у будь-який зручний час, приділити час для себе завдяки цій шліфувальній машинці.
💡 Фрезер має високу швидкість обертання та достатньої потужності, як для обробки жорстких акрилових нігтів, так і власних нігтів. У той же час досить м’який для обробки кутикули та полірування нігтів. 5 насадок у комплекті дозволяють робити найпоширеніші операції. Легко вставляються в апарат.
💡 Область застосування Salon Nails:
- ☑️ для шліфування;
- ☑️ для видалення мозолів та огрубілої шкіри;
- ☑️ для обробки краю нігтя;
- ☑️ для чищення під нігтями;
- ☑️ для тонкого шліфування;
- ☑️ для фінішного шліфування.
- ☑️ для видалення кутикули;
💡 Особливості:
💡 Цей набір для домашнього манікюру та педикюру включає 6 насадок, які допоможуть: полірувати, надавати форму і підпилювати ваші нігті!
💡 Перезарядний та бездротовий: цей пристрій має налаштування прямого та зворотного ходу, режими низького та високого енергоспоживання, а також світлодіодну лампу для підсвічування нігтя.
💡 Зробіть безпечний та гігієнічний манікюр у безпеці у себе вдома
💡 Характеристики:
- ☑️ Заряджання: кабель USB
- ☑️ Тип пристрою: прилад для догляду за нігтями
- ☑️ Мета використання: манікюр, педикюр
- ☑️ Країна-виробник: Китай
- ☑️ Час автономної роботи: до 60 хв
- ☑️ Вигляд: портативний
- ☑️ Обертання: в обидві сторони
- ☑️ Час підзарядки: близько 3 годин
- ☑️ У комплекті: 5 насадок, кабель зарядки, посібник користувача
- ☑️ Упаковка: коробка
- ☑️ Кількість швидкостей: 4
- ☑️ Підсвічування: передбачено


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 2 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Фрейзер для манікюру та педикюру Flawless, Фрезери та насадки до них, Фрезер для манікюру нігтів KR-61 |
- Ціна: 236 ₴









