
Машинка для стрижки посіченого волосся Hair, Чоловічий набір для стрижки волосся бездротовий WO-62
- Немає в наявності
- Код: s59x1zv14
332 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Машинка для стрижки посіченого волосся Hair, Чоловічий набір для стрижки волосся бездротовий WO-62
🎯 Машинка для стрижки волосся акумуляторна WS-T99 чудово збалансованою ергономікою для роботи. У машинці використовується якісний професійний ножовий блок із легованої сталі типу T-Blade з висотою зрізу: 0,1 мм та шириною 40 мм. Ножовий блок незнімний. У машинці використовується двигун постійного струму роторного типу зі швидкістю обертання 6000 об/хв. У комплекті до машинки додається олія для мастила ножового блоку, щіточка для чищення машини, зарядна база. У машинці встановлений Li-ion акумулятор без ефекту пам’яті, завдяки якому забезпечується час роботи машинки при повному заряді до 120 хвилин. Заряджання акумулятора здійснюється за 2 год.
🎯 Характеристики
- ✅ Кількість швидкостей: 1, 6000 об/хв
- ✅ Живлення: Знімний акумулятор (LI-ION, 1500 Мач, 3,7 В)
- ✅ Напруга: 100-240 В/50-60 Гц
- ✅ Тип: Машинка окантувальна
- ✅ Довжина стрижки: Т-подібний ніж 0,1 мм
- ✅ Модель: WS-T99
- ✅ Потужність: 5 Вт
- ✅ Вага: 169 г
- ✅ Ширина зрізу: 40 мм
- ✅ Мотор: Роторний
- ✅ Матеріал корпусу: Високоякісний ABS-пластик
- ✅ Розмір: 14,8 X 4,5 см
- ✅ Час заряджання: 2 Ч.
- ✅ Час роботи від акумулятора: до 120 хв.
🎯 Комплектація
- ✅ Кабель для заряджання
- ✅ Насадки гребені
- ✅ Зарядний пристрій
- ✅ Машинка для стрижки волосся акумуляторна WS-T99
- ✅ Щітка для чищення ножа


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Бездротові машинки для стриження Hair, професійна бритва-машинка для стриження волосся WO-62 |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 332 ₴









