
Гострі професійні машинки для стрижки волосся VGR V-229, Надійна машинка для стрижки DU-90
- Немає в наявності
- Код: qq55c742
522 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔝 Гострі професійні машинки для стрижки волосся VGR V-229, Надійна машинка для стрижки DU-90
🔹 Машинка для стрижки волосся VGR V-229 триммер для бороди і вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🔹 Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-229 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
🔹 Корпус виготовлений із пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
🔹 Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
🔹 У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва VGR V-229 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-229 чудово справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
🔹 Особливості:
- 🔸 Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- 🔸 Зелений індикатор заряджання
- 🔸 Двигун із високою швидкістю обертання
- 🔸 Акумуляторний тип.
- 🔸 Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- 🔸 Бреє чітко та чисто.
- 🔸 Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- 🔸 Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
🔹 Характеристики:
- 🔸 Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- 🔸 Модель: V-229
- 🔸 Час заряджання: 1,5 год
- 🔸 Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- 🔸 Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- 🔸 Кілька режимів регулювання межі
- 🔸 Матеріал корпусу: АБС-пластик
- 🔸 Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- 🔸 Виробник: VGR
- 🔸 Нековзне покриття
- 🔸 Час використання: 120 хв
- 🔸 Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- 🔸 Метод очищення: миючий
- 🔸 Рівень водонепроникності: IPX 5
🔹 Комплектація:
- 🔸 Щітка для чищення
- 🔸 Машинка для стрижки волосся VGR V-055
- 🔸 Олія
- 🔸 USB кабель
- 🔸 Знімні насадки 1,2,3 мм.
🔹 Характеристики
- 🔸 Сфера використання -Побутова
- 🔸 Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- 🔸 Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- 🔸 Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж
- 🔸 Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- 🔸 Потужність-10 Вт
- 🔸 ширина ножа -35мм
- 🔸 Країна реєстрації бренду-Китай
- 🔸 Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- 🔸 Тип управління-Повзункове
- 🔸 Час заряджання акумулятора-90 хв
- 🔸 Матеріал лез-Сталь
- 🔸 Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- 🔸 Країна виробник -Китай
- 🔸 Акумулятор живлення
- 🔸 Колір-Чорний
- 🔸 Функціональні особливості – індикатор заряджання
- 🔸 Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- 🔸 Вага-0.1кг
- 🔸 Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- 🔸 Час автономної роботи-120 хв
- 🔸 Тип двигуна -Роторний


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Електрична акумуляторна машинка для стриження, Тример для волосся портативний, Тример бездротовий DU-90 |
- Ціна: 522 ₴









