
Компактний циклонний пилосос, Потужний пилосос для прибирання будинку Потужний без мішка LV-99
- Немає в наявності
- Код: tg98a186
3 148 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🏆 Компактний циклонний пилосос, Потужний пилосос для прибирання будинку Потужний без мішка LV-99
💡 Побутова техніка торгової марки Rainberg, вже встигла сподобатися нашим покупцям, чудовою якістю, стильним дизайном і доступною ціною.
Пилосос Rainberg 2500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
💡 Переваги:
- ➕ Хромована труба
- ➕ Доступна ціна
- ➕ Зручний у використанні
- ➕ HEPA фільтр (високоефективний фільтр для очищення повітря)
- ➕ Потужний двигун
- ➕ Низький рівень шуму
- ➕ Турбощітка універсальна (Використовується для очищення килимів від вовни тварин, ниток, волосся та іншого сухого та дрібного сміття сміття. Дуже корисна річ для власників домашніх тварин котів, собак тощо)
- ➕ Об’ємний пилозбірник;
💡 Характеристики:
- ➕ Потужність двигуна 2500 W
- ➕ Пилосос із колбою об’ємом 3.5 л.
- ➕ Індикатор наповнення пилозбірника
- ➕ Телескопічна складна трубка з полірованого металу
- ➕ Автоматичне змотування шнура
- ➕ Додаткова насадка
- ➕ Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- ➕ Високоефективна маневрена щітка
- ➕ Потужність всмоктування 600 Вт.
- ➕ Тип щітки / Насадка: Комбі, щілинна насадка, турбощітка
- ➕ Ніжний перемикач On / Off: Так
- ➕ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- ➕ Плавне регулювання потужності на корпусі
- ➕ Довжина шнура 3,2 м



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 600 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Мультициклонний пилосос із контейнером Rainberg RB-655 TB 2500 W, Надійний колбовий пилосос для пилу LV-99 |
- Ціна: 3 148 ₴









