
Пилосос циклонний з регулюванням потужності Rainberg RB-653 2500Вт, Легкий пилосос для квартири EU-82
- В наявності
- Код: 1573zr6
3 468 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Пилосос циклонний з регулюванням потужності Rainberg RB-653 2500Вт, Легкий пилосос для квартири EU-82
🔹 Пилосос Rainberg RB-653 контейнерного типу без мішка для збирання пилу.
🔹 Особливості:
- 🔸 Завдяки потужності двигуна 2500W та потужності всмоктування 350-570 Ватт, прибирання стане простіше та набагато швидше.
- 🔸 Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання.
- 🔸 Зручна телескопічна труба, необхідні насадки, кнопка змотування шнура.
- 🔸 Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
- 🔸 Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
- 🔸 Можливість регулювання швидкості на корпусі, контроль потужності всмоктування на ручці.
🔹 Характеристики:
- 🔸 Має контроль швидкості;
- 🔸 Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання;
- 🔸 Джерело живлення 220-240В 50-60 Гц 2500Вт;
- 🔸 Шнур живлення довжиною 3.2 метри;
- 🔸 Контроль потужності всмоктування на ручці шланга;
- 🔸 Пилозбірник ємністю 3.5 літра;
- 🔸 Мийний пластиковий фільтр;
- 🔸 Розміри 38х29х25.5 см.
🔹 Комплектація:
- 🔸 пластиковий пензель
- 🔸 Гнучкий шланг
- 🔸 Телескопічна металева трубка
- 🔸 Заводська упаковка
- 🔸 Пилосос контейнерний Rainberg RB-653


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Колбовий пилосос із контейнером для пилу Rainberg, Контейнерний пилосос без мішка для збирання пилу EU-82 |
- Ціна: 3 468 ₴









