
Штатив-горизонталь для фото на відпочинку Tripod, Штативи предметної зйомки для камери FH-37
- Немає в наявності
- Код: 7ief4m48f9
354 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🚀 Штатив-горизонталь для фото на відпочинку Tripod, Штативи предметної зйомки для камери FH-37
📌 Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
📌 В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
📌 Характеристики DK-3888:
- ✅ Максимальне навантаження на штатив: 1 кг.
- ✅ Матеріал: алюміній
- ✅ Кількість секцій: 4 шт.
- ✅ Кут повороту по вертикалі: 90 градусів.
- ✅ Кут повороту по горизонталі: 360 градусів.
- ✅ Тип: Штатив-трипод
- ✅ Кріпильний гвинт: 1/4″
📌 Особливості та функції:
- ✅ Штатив дуже компактний у складеному вигляді завдяки ногам із 4 секцій.
- ✅ Може працювати через Bluetooth.
- ✅ Секції фіксуються кліповими замками, середня розтяжка забезпечує додаткову стійкість.
- ✅ Виготовлений з легкого та міцного сплаву алюмінію.
- ✅ Обладнаний міхуровим рівнем та пластиковою рукояткою для зручного панорамування.
📌 Габарити та вага
- ✅ Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм.
- ✅ Робоча висота: 34,5 – 102 см.
- ✅ Довжина у складеному вигляді: 34,5 см.
- ✅ Вага: 420 гр.
📌 Комплектація
- ✅ Пульт ДК
- ✅ Кріплення для смартфонів
- ✅ Штатив
- ✅ Упаковка
- ✅ Скоба




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Тринога для фото Tripod DK-3888, Студійна стійка штатив настільна, Підлоговий штатив для камери FH-37 |
- Ціна: 354 ₴









