
Машинка для стрижки від акб VGR, Гострі професійні машинки для стрижки волосся Тример скронь FR-10
- В наявності
- Код: 8s31d32jzv
784 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Машинка для стрижки від акб VGR, Гострі професійні машинки для стрижки волосся Тример скронь FR-10
💎 Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- 🔘 Потужність: 5 Вт
- 🔘 Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- 🔘 Час заряджання: 1,5 години
- 🔘 Світлодіодний цифровий дисплей
- 🔘 Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- 🔘 Метод очищення: повне миття корпусу
- 🔘 Час використання: 180 хвилин
- 🔘 Метод заряджання: заряджання через USB
- 🔘 Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
- 🔘 Рівень водонепроникності: IPX6
💎 Комплектація:
- 🔘 Щітка для чищення
- 🔘 Машинка для стрижки
- 🔘 Розрахунок
- 🔘 Олія
- 🔘 Насадка + насадка для вух та носа
- 🔘 Кабель живлення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна — виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Надійна машинка для стриження, Машинка для стриження акумуляторна Набір із зарядкою FR-10 |
| Колір | Синій |
- Ціна: 784 ₴









