
Конвекторне опалення ViLgrand VCH7133TR 2 кВт TURBO, Електричний конвектор, Обігрівач для дому RM-99
- Немає в наявності
- Код: xb28728m
2 801 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
💥 Конвекторне опалення ViLgrand VCH7133TR 2 кВт TURBO, Електричний конвектор, Обігрівач для дому RM-99
🛠️ Конвектор Vilgrand VCH-7133-TR – підлоговий обігрівач, який допоможе створити оптимальну температуру до22 кв.м.Виконаний в універсальній білій гамі в сучасному стилі, завдяки чому впишеться в будь-який інтер’єр. Підходить для обігріву квартир, будинків, дач, гаражів та складів.Три режими потужності 750/1250/2000 Втдозволяють нагріти різну площу.Кількість режимів роботи: 6. «ТURBO» запускаєвбудований вентилятор для прискореного обігріву приміщення.
💥 Характеристики:
- 🔘 Тип управління: механічний
- 🔘 Світловий індикатор роботи: є
- 🔘 Режими роботи: 750/1250/2000
- 🔘 Тип встановлення: підлоговий
- 🔘 Тип терморегулятора: плавний
- 🔘 Терморегулятор: є
- 🔘 Тип: обігрівач
- 🔘 Призначення: побутовий
- 🔘 Матеріал: метал
- 🔘 Режим роботи: обігрів
- 🔘 Вбудований вентилятор:ТURBO
- 🔘 Потужність: 2 кВт
- 🔘 Захист від перегріву
- 🔘 Ручка для перенесення: є
- 🔘 Регульований термостат
- 🔘 Кількість режимів роботи: 6
- 🔘 Тип нагрівального елемента: стрічковий (гольчастий)
- 🔘 Розміри: 61х20х42,5 см
- 🔘 Тип обігрівача: конвекторний
- 🔘 Колір: білий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 кг |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіраль |
| Товар | Теплоконвектор, нагрівачі конвекторного типу, Конвекторне опалення, конвектор дуйка нагрівач RM-99 |
- Ціна: 2 801 ₴


