
Обігрівачі конвекторного типу Vilgrand VCH7126 2 кВт, Обігрівач для дому, Конвектор дуйка обігрівач RT-80
- Немає в наявності
- Код: m29g4t5l7
1 782 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔝 Обігрівачі конвекторного типу Vilgrand VCH7126 2 кВт, Обігрівач для дому, Конвектор дуйка обігрівач RT-80
💎 КонвекторVilgrand VCH-7126– підлоговий обігрівач, який допоможе створити оптимальну температуру в приміщенні. Виконаний в універсальній білій гамі в сучасному стилі, завдяки чому впишеться в будь-який інтер’єр. Підходить для обігріву квартир, будинків, дач, гаражів та складів. Три режими потужності 750/1250/2000 Вт дозволяють нагріти різну площу, а функція захисту від замерзання підтримати температуру в приміщенні вище 5°C. В
🔝 Характеристики:
- 🔘 Потужність: 2 кВт
- 🔘 Тип встановлення: підлоговий
- 🔘 Тип: обігрівач
- 🔘 Режим роботи: обігрів
- 🔘 Режими роботи: 750/1250/2000
- 🔘 Колір: білий
- 🔘 Виробник: Vilgrand
- 🔘 Тип обігрівача: конвекторний
- 🔘 Матеріал: метал
- 🔘 Кількість режимів роботи: 3
- 🔘 Призначення: побутовий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 кг |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіраль |
| Товар | Металевий нагрівач, Найкращий конвекторний нагрівач Конвекторний підлоговий RT-80 |
- Ціна: 1 782 ₴


