
Плита підлогова електрична ViLgrand, Електрична плита з високою потужністю Зручна портативна KI-46
- В наявності
- Код: zta4672ix4
1 115 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Плита підлогова електрична ViLgrand, Електрична плита з високою потужністю Зручна портативна KI-46
🛠️ Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності.
🛠️ Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
🛠️ Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
- ➕ Тип встановлення:Настільні
- ➕ Кількість конфорок:2
- ➕ Колір:Сірий
- ➕ Сфера використання:Для дому
- ➕ Додаткові характеристики:Чавунний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат
- ➕ Потужність, кВт:2
- ➕ Вага:2,3 кг
- ➕ Вага в упаковці:2,6 кг
- ➕ Країна-виробник:Китай
- ➕ Тип керування:Механічне
- ➕ Виробник:ViLgrand
- ➕ Напруга, В:220
- ➕ Матеріал плитки:Сталь
- ➕ Країна реєстрації бренду:Україна
- ➕ Тип:Електрична
- ➕ Габарити в упаковці (ВхШхГ):5х43х21 см


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Портативна плита для готування ViLgrand VHP152F 2000 Вт, Настільні плити для дому KI-46 |
- Ціна: 1 115 ₴





