
Лампа гель-лаку SUN X 54 W UV + Led для манікюру УФ-гель лаку, гібридна сенсор
- В наявності
- Код: 210050-VTC
623 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа SUN X 54 W UV + Led для манікюру УФ гель лаку, гібридна сенсор
UV LED-лампа Sun X 54 Вт належить до сучасного типу уФ-апаратів, її обладнання передбачає застосування нових світлодіодних елементів із широким діапазоном хвиль для найкращої полімеризації гель-лаків і матеріалів із льод-активністю. Дизайн лампи лаконічний, універсальний, модель досить компактна, має стильний вигляд. Конструкція пластикового корпусу виготовлена так, щоб верхня панель виступала над нижньою, створюючи захисний козирок для очей клієнта. Ще одним плюсом є знімний тип дна. Внутрішня камера лампи простора, що зручно як для манікюрних, так і для педикюрних процесів. Верхня панель має чотири кнопки таймера та дисплей. Головною перевагою цієї моделі є можливість її роботи в режимі зниженої потужності з поступовим підвищенням до максимального показника.
Особливості експлуатації. Кнопка 99S дає змогу лампі працювати в режимі зниженої потужності, потім на 30 секунд потужність автоматично стає більшою й досягає максимуму на 50 секунді. У таймерних режимах 10, 30 або 60 секунд лампа працює на максимальній потужності без можливості регулювання.
Виготовлена з ABS пластику, потужністю 54 Вт, має таймер 10с 30с 60с 99с... легка та надійна
Характеристики:
Лампа SUN X 54 W UV + Led для манікюру УФ гель лаку, гібридна сенсор
Потужність: 54 W
Напруга: 100-240 V 50/60 Hz
Кількість світлодіодів: 36 шт.
Таймерний режим: 10, 30, 60, 99 секунд, а також стандартний режим 120 секунд
Сенсор: є, у режимі 120 секунд
Дно: знімне
Розмір (+/-): 220*205*90 мм
Вага (+/-): 750г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 0.75 кг |
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 54 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 120 мин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | white |
- Ціна: 623 ₴



