
Фрезер для манікюру та педикюру Variable Speed Rotary Detail Carver 15000 обертів 2 швидкості + Насадки
- В наявності
- Код: 15000
342 ₴
Фрезер для манікюру та педикюру Variable Speed Rotary Detail Carver 15000 обертів 2 швидкості + Насадки
Особливості: - Підходить для педикюру та манікюру. - Fast/Slow 2 швидкості для керування. - Низький рівень шуму та вібрації. — 6 насадок і 6 смуг шліфування (для оброблення краю нігтя, шліфування, тонкого шліфування, видалення кутикули, видалення мозолів і огрубілої шкіри, чищення під нігтями, корекції штучних нігтів і фінішного шліфування.) - З європейським адаптером змінного струму, що відповідає стандартам безпеки. - Легка заміна насадок без використання інструментів. - Для професійних салонів, спа або домашнього використання. - RPM: стандартна швидкість 20000; змінна швидкість 3000-20000 - Напруга: 220 B 50 Гц
У комплект входить: Машинка для манікюру та педикюру Адаптер змінного струму (ЕС) Додаткові насадки Шліфувальні смуги Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 0.15 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Набір фрез |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15.5 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 342 ₴




