
Ваги торговельні електронні Crystal CT 500
- В наявності
- Код: PROp776264496
1 422 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги торговельні CRYSTAL, модель виготовлена в чорному корпусі та мають вбудований акумулятор. Платформа виготовлена з неіржавкої сталі та має заглиблення, що дає товару бути в межах товарної платформи.
Ваги електронні слугують помічником на ринках, у кіосках, магазинах, торгових павільйонах і відіграють важливу роль як для продавця, так і покупця. Ваги торговельні — це точний прилад, який має межу зважування до 50 кг, дискретність у 5 грамів, а також може розраховувати ціну за звашований продукт.
Автоматичне занулення є необхідною функцією і входить до опції моделі ваги електронні CRYSTAL.
Комплектація: ваги, шнур, акумулятор, інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Опис платформи ваг | |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 66 мм |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.18 л |
| Підсвічування | True |
- Ціна: 1 422 ₴
