
Рюкзак Bobby Антивор із захистом від кишеньок Сірий
- В наявності
- Код: 987324 1
550 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Bobby — це стильний рюкзак-міцність для свого власника, якому не страшні жодні хулігани та кишеньки.
Таку невразливість аксесуару забезпечують спеціальні приховані блискавки на внутрішній стороні рюкзака та непрорізаний вологостійкий матеріал на його передній частині.
Крім прихованих кишень, рюкзак має безліч внутрішніх відділень для найрізноманітніших предметів: одягу, книг, електронних пристроїв,ноутбук, плашет та інших електронних ґаджетів, кредитних карток і ще безлічі різних дрібниць
Розмір рюкзака 45 х 30 х 16.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нейлон |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 48 см |
| Вага | 1000 г |
| Глибина | 48 см |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Виробник | Bobby |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзаки |
| Обсяг | 55 |
- Ціна: 550 ₴

