
Чоловіча сумка Jeep Bag через плече коричнева
- Немає в наявності
- Код: 200504
769 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Jeep Bag коричнева
Jeep Bag у темно-коричневому кольорі — стильний і зручний аксесуар.
Сумка-рюкзак на одне плече, кобура, слінг Jeep має зручну форму та багато відділень, які компактно вміщають усе необхідне: телефон, ключі, документи (паспорт, техпаспорт, права), портмоне, мр3 плеєр і багато інших потрібних речей, які завжди будуть у Вас під рукою.
Чому Вам варто придбати Сумка Jeep
- ВИСОКА ЯКІСТЬ
- ПРАКТИЧНОСТЬ
- БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- КОМПАКТНІСТЬ
Сумку можна носити як перед собою, так і на спині. А так само в Jeep Bag є зручний вихід для навушників, що дасть Вам змогу комфортно слухати музику.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- висота 37 см
- ширина: 19 см Товщина: 3 см
- колір: коричневий.
- матеріал: екошкіра
- 5 відділень на блискавці
- внутрішня кишеня у великому відділенні
- якісна фурнітура
- отвір для навушників
- зручний регульований ремінь через плече
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 769 ₴



