
Тканинний Гамак вуличний гавайський тканинний на дачу або природу 200 x 80 см ART-6011 Райдужний
- В наявності
- Код: 200782
411 ₴
Тканинний Гамак вуличний гавайський тканинний на дачу або природу 200 x 80 см ART-6011 Райдужний
Кольоровий бавовняний підвісний гамак — приємна заміна каремату або покривалу. Колумб, який не тільки відкрив Америку, а й завіз до країн цивілізації багато чого цікавого, надав нам можливість насолоджуватися таким різновидом спального місця як гамак.
Погодьтеся — це дуже приємний варіант у літню теплу погоду, що не буде на сонечку, плавно погойдуючись у гамаку.
Що являє собою запропонований тканинний гамак?
Тканина натуральна бавовна, не парить, не блякне, щільна та під час прання не втрачає форму, кріплення шнурки, вага яких витримує майже сто двадцяти кілограмів.
Легко кріпиться й також просто знімається.
У чому переваги гамака?
На відміну від звичайного лежака як тканинна підстилка гамак розташовується на висоті, і в цьому його величезний плюс, не потрібно боятися прохолодної або вологої землі, нашивання комах.
Та й лежати, погойдуючись набагато комфортніше після важких буднів, думки про роботу випаровуються самі собою.
Характеристика
|
Тип |
Гамаки |
|
Максимальне навантаження |
120 |
|
Колір |
Різнобарвний |
|
Матеріал конструкції |
Бавовна |
|
Розміри |
200 х 80 см |
|
Комплектація |
гамак, чохол-мішочок, (мотузка в комплект не йде) |
|
Країна-виробник товару |
Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 411 ₴

