
Підлогова, подвійна телескопічна вішалка-стійка для одягу, 3 полиці для взуття 80х38х160 см
- В наявності
- Код: 200852
1 089 ₴
Підлогова, подвійна телескопічна вішалка-стійка для одягу, 3 полиці для взуття 80х38х160 см
Представляємо Вам зручний і вигідний спосіб розміщення якщо не всіх необхідних речей
Стійка повністю збірна, і її можна подовжити і зробити вище, або ж зробити вже або нижче
Так як стійка для одягу Double Pole повністю збірна, і до того ж без жодного болта, гвинта або шурупа, зібрати і розібрати її, при необхідності, не складе великої праці і часу, в середньому на складання піде не більше 20-30 хвилин (якщо не поспішати). Всі трубки стійки скріплюються за допомогою великих пластикових затискних замків.
Трубки стійки Double Pole виготовлені з нержавіючої сталі , порожнисті всередині, тому. Пластикові заглушки на кінцях випирають труб, зібраної конструкції, захистять одяг і запобігають випадкове падіння одягу, якщо вона буде просто накинута на стійку.
Великим плюсом стійки для одягу Double Pole є наявність невеликих коліщаток, завдяки яким Ви зможете пересунути стійку навіть повністю завішену одягом.
Стійка Double виконана як би двоповерховою, для упорядочнивания і нормального, компактного, розміщення одягу на ній. Бічні поперечні планки зручні для розміщення на них, допустимо, випрасуваних штанів. Краще всього для стійки використовувати вішалки, так одягу можна розмістити в рази більше.
Переваги стійки для одягу Double Pole
Досить габаритна, для розміщення більшої кількості одягу;
Компактна, в глибину, для збереження простору;
Має легкий вага;
Легка і досить швидка збірка;
Не потребує використання додаткових інструментів (тільки руки);
Завдяки коліщаткам - легко транспортується навіть завантаженої;
Подвійна стійка;
Поперечні невеликі поперечини;
У нижній частині стійки - невелика поличка для взуття і дві полиці регулюються по висоті
Пластикові заглушки на труби.
Максимальний розмір: max 130 x 38 x 160 див.
Розмір звичайний: 80 х 38 х 160 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Світло-сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коліщата |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Фасади | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
- Ціна: 1 089 ₴




