
Універсальний ліхтар Прожектор 100W/20 LED FLOOD LIGHT Outdoor BL204 потужність 100 W
- Немає в наявності
- Код: 107174Т
668 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний ліхтар Прожектор 100W/20 LED FLOOD LIGHT Outdoor BL204 потужність 100W — чудовий прожектор, який застосовується практично в будь-яких умовах і за різних потреб.
USB вихід для заряджання телефонів. Живлення від 3 акумуляторів типу 18650 (до комплекту не входять)
- Потужність 100W
- Світловий потік 2400LM
- Поворот на 120 градусів
- Ресурс роботи світлодіодів 50 000 годин
Комплектація
- Ліхтар
- зарядне 220V
- шнур 12V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Напруга | 220 В |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В, Акумулятор |
- Ціна: 668 ₴
