
Шафа тканинна розкладна на три секції 130х45х175 см Storage Wardrobe 88130 Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 101027
957 ₴
Шафа тканинна складана Storage Wardrobe 88130 на 3 секції 130х45х175 см
Складані шафи — це надійна заміна громіздкій шафі, вони функціональні та прості у використанні.
Конструкція шафи являє собою каркас із металевих перекладин і чохла з міцного водо- та пилонепроникного матеріалу.
Шафа тканинна складана стійка, але за потреби її можна швидко розібрати та перемістити на нове місце. Збірна шафа стане незамінною, якщо Ви знімаєте квартиру, живете в гуртожитку або переїжджаєте.
Характеристики:
- Матеріал: тканина;
- Примірні розміри: 130 х 45 х 175 см;
- Вага: приблизно 3 кг.
Переваги:
Постачається в плоскому пакованні та може бути легко зібраний і чудово підходить для економії простору;
Одяг може бути підвішений на рейці або складений на одній зі полиць;
Двері шафи можуть бути у згорнутому або розгорнутому стані;
Тканина виготовлена з екологічно чистих матеріалів, легка та повітропроникна;
Для того, щоб зібрати шафу, вистачить 10-15 хвилин.
Не потрібно жодних інструментів!
| Основні | |
|---|---|
| Форма фасаду | прямий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 175 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1300 мм |
| Глибина шафи | 450 мм |
| Висота шафи | 1750 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | тканина |
| Ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Спанбонд |
| Довжина | 45 мм |
| Призначення | Для одягу |
| Кількість відділень | 3 |
- Ціна: 957 ₴

