
Плойка для завивання волосся Geemy GM2825 з індикатором температури
- В наявності
- Код: 300023
435 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка для завивання волосся Geemy GM2825 з індикатором температури
Являє собою електричний прилад для накрутки волосся, який легко формує локони потрібного розміру та форми. Має температурний режим нагрівання до 130 градусів. Має турмалінове покриття, забезпечуючи швидке нагрівання за кілька секунд.
Характеристики:
Потужність 35 Вт.
Світловий індикатор роботи.
Кнопка вмик.
Обертання шнура на 360 градусів.
Термоізольований наконечник.
Стійка підставка для горизонтальної поверхні.
Живлення 220-240 V 50-60 Hz;
Максимальна температура — 130 °C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Діаметр щипців | 9 мм |
| Максимальна температура нагріву | 130 град. |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
- Ціна: 435 ₴


