
Настільний годинник VST 730 будильник 19х6х8см із зеленими цифрами від мережі
- В наявності
- Код: 101268
549 ₴
Електронний годинник-будильник VST-730 Настільний годинник — це обов'язковий атрибут інтер'єру.
Електронний годинник VST-730-2 — це класична модель у сучасному виготовленні.
Рідкокристалічний дисплей показує поточний час у годиннику та хвилинах.
Розмір цифр великий, читабельний, їх чудово буде видно як за яскравого сонячного світла, так і темної пори.
Годинник прямокутної форми, зі згладженими краями. Корпус виготовлений із високоякісного міцного пластику.
Під табло розміщений логотип фірми.
Пристрій настільного типу. Спеціальна підставка утримує годинник у вертикальному положенні з невеликим кутом нахилу.
Ця модель годинника працює від звичайної мережі з напругою 220V. Але виробником передбачена можливість роботи на батарейці типу Крона 9V.
Якщо вам потрібно вимкнути пристрій, наприклад, щоб перенести в інше місце, то параметри не зб'ються завдяки резервному живленню від батарейки.
Кнопки вимикання годинника, настроювання часу та сигналу будильника розміщені зі зворотного боку.
Відстрочити сигнал, який спрацював, можна натисканням на верхнє ребро корпусу.
Зверху є спеціальна позначка.
Компактна модель підходить для робочого офісного столу, вітальні або домашнього кабінету.
Характеристики:
- Бренд VST,
- Живлення від мережі 220V,
- Розміри 190х60х80 мм.
Додаткові Характеристики:
- LED-дисплей, будильник (вимкнення натисканням на годинник зверху), м'яке зелене світіння.
- Функція пам'яті (запасне живлення від 2 батарейок типу AAA) — призначене для зберігання параметрів після вимкнення електрики.
Комплектація:
- Годинник,
- Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.5 кг |
| Глибина | 80 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронне |
- Ціна: 549 ₴









