
Надувний матрац для відпочинку Ламзак-матрац Веселка 190 х 90 см Райдужний
- Немає в наявності
- Код: 0005047
615 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац для відпочинку Веселка
Унікальність надувного лежака полягає в його легкості та простоті використання. Вам потрібно лише 10-20 секунд і кілька залипів повітря. Жодних додаткових насосів Вам не знадобиться!
Ви будете готові до релаксації, хай де Ви будете: на пляжі, у парку, на open air фестивалі або в снігових горах.
Характеристики:
· Вага лежака в переносній сумці: 1,3 кг
· Розмір у сумці: 10х20х35 см
· Розмір у розгорнутому вигляді: 240х75 см
· Розмір у надутому вигляді: 190х90 см
· Витримують навантаження до 200 кг
· Утримує повітря 6+ годин
· Матеріал: oxford 210 (поліестер посиленого плетіння ниток із водонепроникним ПУ покриттям)
Паковання: фірмова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 1 шт. |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нижня сторона виробу | поліестер посиленого плетіння ниток з водонепроникною ПУ покриттям |
| Верхня сторона виробу | поліестер посиленого плетіння ниток з водонепроникною ПУ покриттям |
| Бічні стінки виробу | поліестер посиленого плетіння ниток з водонепроникною ПУ покриттям |
- Ціна: 615 ₴
