
Бездротова колонка Bluetooth Hopestar H31 — 34*12*20 см 35 Вт Синій
- Немає в наявності
- Код: PRO 100116 B
2 798 ₴
Bluetooth колонка Hopestar H31 - портативна колонка з чудовим, потужним і насиченим звуком.
На сьогодні це одна з найбільш гучних і великих за розмірами колонок від виробника Hopestar і найпотужніша серед своїх аналогів. Для комфортного перенесення такої габаритної колонки зверху корпусу передбачена зручна ручка.
Hopestar H31 має відразу три активні динаміки, що забезпечує їй гучніше, глибше, деталізоване та наповнене у всьому діапазоні звучання. Так само з боків колонки розташовані рухомі пасивні випромінювачі з логотипом Hopestar, вони мають ефектний та дивовижний вигляд, візуально підкреслюючи глибину звучання басів і робить звук ще об'ємнішим.
Для такої потужної колонки потрібна пристойна за ємністю акумулятор і він є: аж 6000 mAh будуть довгими годинами радувати вас добротним звуком, а в екстремальній ситуації функція Power Bank здатна двічі повністю зарядити ваш смартфон!
Основні функції Hopestar H31
- Відтворення музики через Bluetooth, AUX, microSD, USB
- FM-приймач
- Заряджання плеєра/смартфона
- Функція гучного зв'язку
- Водонепроникність (IPX6)
- Підтримка TF карти та USB флешок до 32 Гб
Характеристики Hopestar H31
- Форма акустики: портативна
- Час безперервної роботи: 4 годин
- Вихідна потужність: 35 Вт
- Діапазон частот: 70 Гц - 20Гц
- Версія Bluetooth: 4.2
- Акумулятор: Li-Ion 6000 мА·год
- Час прослуховування: до 9 год
- Вага: 2 кг
- Розмір (Д/Ш): 34*12*20 см
Комплектація Hopestar H31
- Колонка HOPESTAR H31
- Кабель для заряджання USB/microUSB
- AUX кабель 3.5 mm
- Паковання/інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 35 Вт |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 2 798 ₴

