
Стіл для ноутбука T8 столик трансформер (42 х 27 см) Чорний
- В наявності
- Код: 101009
926 ₴
Столик-трансформер для ноутбука T8 (42 х 27 см) Чорний
Цей столик можна назвати мінітрансформером, він підходить під різні ситуації та потреби.
Стіл може легко змінювати свою форму для задоволення широкого спектра функцій, як-от ноутбук тримач, стіл для сніданку, столик у ліжко, письмовий стіл.
ОСОБЕННОСТИ:
Відповідні поверхні:
- ліжко;
- диван;
- стіл;
- ковер;
- линолеум.
Як можна використовувати:
- підставка під ноутбук,
— мініклацень,
- поверхня для малювання,
— підставка під квіти.
ПЕРЕВАГИ:
-Матеріал: поверхня та ніжки: неіржавкий сплав алюмінію
- Шарніри: АБС-пластик
- Столик портативний і комфортабельний. Столик легкий, компактний, стійкий.
- Легкість у закріпленні будь-якої позиції. Спеціально розроблений дизайн шарнірів дає змогу легко закріпити столик під будь-яким кутом і підходить під усі ваші улюблені положення.
- Зроблений зі сплаву алюмінію. Цей матеріал обраний не випадково — він дає змогу приймати будь-яку форму столику, також краще дає змогу повітрю циркулювати, коли ноутбук стоїть на ньому.
- Творчий дизайн. Цей столик із безліччю функцій дає змогу організувати ваше робоче місце краще.
- Портативний і складаний. Досить легкий, щоб перекласти його куди потрібно та ідеальний для подорожей.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Розмір у складеному вигляді — 49 х 27 х 6 см
Розмір робочої поверхні — 42 х 27 см,
Розмір додаткової поверхні — 16 х 18 см,
Максимальна висота — 50 см,
Кут нахилу основної поверхні столу — до 50°,
Максимальне навантаження — 25 кг,
Матеріал — сплав алюмінію,
Вага — 1,75 кг,
Вага паковання — 2,05 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 490 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 1.75 кг |
| Глибина | 60 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Регуляція кут нахилу |
| Тип | Столик |
| Тип охолодження | Активний |
- Ціна: 926 ₴








