
Годинник електронний настільний Білий DS-3658L (Білий корпус — зелена підсвітка) 10.5х5.3см
- В наявності
- Код: 300187GR
393 ₴
Годинник електронний настільний Білий DS-3658L (Білий корпус — зелена підсвітка) 10.5х5.3см
Годинник електронний настільний Білий DS-3658L зелений підсвітка) Електронний годинник із цікавим дзеркальним рішенням дисплея — це ефектний і необхідний елемент дизайну у Вашому інтер'єрі.
Світлодіодна підсвітка дасть Вам змогу навіть у темну пору доби правильно зорієнтуватися в часі, а наполегливий дзвінок будильника приємно розбудить Вас у потрібний час і не дасть Вам запізнитися на важливу зустріч.
Технічні характеристики:
• Вбудований календар: час, дата, температура
• Цифровий дисплей
• Часовий формат: 12/24 години
• Автоматичне зменшення яскравості світіння у вечірню та нічну пору (18:00 - 7:00)
• Кілька режимів індикації дисплея: - показує час (годинник + хвилини) з автоматичним перемиканням у другий режим за 10 секунд; - показує дату (місяць + день) з автоматичним перемиканням в третій режим за 10 секунд; - показує температуру з автоматичним перемиканням у перший режим за 10 секунд
• Тип механізму: електронний
• Електронний будильник
• AC: 110V~220V 50/ 60Hz
• Тип сигналу будильника: стандартна мелодія
• Діапазон вимірюваної температури: 0 ~ + 50 °C
• Перемикання температури: °С
•Кольор корпусу: білий
•Колір дисплея: зелений (світлодіодна підсвітка)
•Матеріал корпусу: пластик
Можливості:
• дзеркальна поверхня
• яскрава світлодіодна підсвітка дисплея
• гучний тривалий будильник
• функція автоматичного вимірювання температури
• функція автоматичного зменшення яскравості світіння вночі
Характеристики
Колір корпусу: Білий
Колір підсвітки: зелений
Матеріал: МДФ + ПВХ
Живлення: від дроту USB-5V (входить до комплекту) або 3 батарейок ААА (У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ)
Розмір: 10.5х5.3х3.5см.
Вага: 68 г.
Комплектація: електронний годинник, USB кабель живлення, брошура та паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Ні |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.068 кг |
| Висота | 0.53 мм |
| Глибина | 0.35 мм |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 393 ₴








