
Настільний годинник від мережі +батарейка ART-865 Чорний
- В наявності
- Код: 3012027
637 ₴
Настільний годинник від мережі +батарейка ART-865 Чорний
Шукаєте цікавий і незвичайний подарунок?
Годинник VST-865 - це елегантний та стильний аксесуар, який поєднує в собі класичний дизайн з сучасними технологіями. Він виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і надійність.
Характеристика:
- Кілька варіантів звуків будильника
- Функція будильника: можна встановити 3 будильники;
- Заокруглені куточки годинника безпечні для сімей із дітьми
- Вони показують годину, хвилину, температуру, перемикання системи 12-24 години;
- Наявність 3 режимів дисплея:
1. Показання часу або дати та температури почергово;
2. Збереження встановленого дисплея (потрібного часу);
3. Показання тільки часу, температури;
- Яскравість світлодіодних ліхтариків змінюється залежно від часу доби: о 7 ранку та 18 вечора годинник автоматично світиться яскравіше;
- Температура довкілля передається в C і F, діапазон зміни температури в градусах Цельсія 0-50 градусів, за Фаренгейтом — 32-122 градуси;
- Робоча напруга: DC5 V/500 mA або 4 батарейки формату ААА.
Украсят часы буквально будь-яку квартиру, будинок чи студію. Завдяки мінімуму деталей, дерев'яний годинник прекрасно впишуться в різні стилі інтер'єру: від класики до лофта.
Якщо вам подобаються практичні дерев'яні вироби, то дані годинник VST-865 — просто знахідка для вас. Зробіть гарний подарунок собі або рідним — подаруйте їм цифровий дерев'яний годинник.
Технічні характеристики:
Колір цифр дисплея: зелений
Матеріал корпусу: МДФ
Габаритні розміри: 150*80*80 мм
Режими дисплея: 3 варіанти
Будильник: є
Передавання температури: є (за Цельсієм або Фаренгейтом)
Живлення: від мережі або від 4 батарейок формату ААА (у комплекті не йде)
| Основні | |
|---|---|
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик, МДФ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 210 мм |
- Ціна: 637 ₴


