
Лампа для гель лаку 24W/ SUN-9C Рожева
- В наявності
- Код: 301387
505 ₴
Лампа для гель лаку 24W/ SUN-9C Рожева
Лампа для манікюру SUN Nails для полімеризації гель-лаку 9C UV/LED 24W - гібрид UV і LED лампи нового покоління.
Лампа оснащена 15-ю світлодіодами сумарною потужністю 24 Вт.
Має два режими на 30 і 60 секунд, а так само два датчика руху, які забезпечують зручне сенсорне включення.
Лампа має функцію запам'ятовування обраного тайм-режиму, тобто вам не потрібно кожен раз виставляти потрібний час полімеризації.
Сучасні діоди забезпечують комфортне світіння і безпечний для очей і шкіри світіння.
Відкритий корпус дозволяє з легкістю контролювати правильне положення руки в лампі.
Дана модель підходить як для манікюру і педикюру.
Ідеально підходять для полімеризації гелів, гель-лаків і акрилового покриття.
В данной лампе использована новейшая технология двойного источника света, которая реализуется за счет соединения УФ лампочки и LED диода (2 в 1),а также впервые была изменена длинна волны на 365 - 405 nm, что означает абсолютно безопасно для кожи человека.
Лампа активируется сенсором движения до тех пор пока рука находится в лампе.
Отличается отсутствием дна, что удобно при педикюре.
Также в комплекте идет USB-кабель, это позволяет подключать лампу к портативной батерее, что делает её мобильной и удобной в использовании.
Дизайн лампи має оригінальну форму, виконану у вигляді арки – це додає їй елегантності і легкості.
Безпечна і легка в експлуатації, завдяки режимам відліку часу.
Характеристики:
Час полімеризації гель-лаку - 10 сек., гелю 30-60 сек.
Габарити зовнішні: 210 х 120 х 80 мм
Напруга (В): 100-240
Частота (Гц): 50-60
Потужність: 24 Вт
Тип ламп : UV+LED
Кількість діодів: 15 шт. (24 Вт)
Таймер : 99 сек
Вага: 305 р.
Термін служби: 50 000 годин
Матеріал корпусу: пластик
Тип живлення : 220 В, 50/60 гц
Додатково: унікальний патент - подвійний джерело світла 365+405 nm.
Комплектація:
Лампа - 1 шт.;
Адаптер - 1шт.;
Керівництво користувача - 1 шт.;
Упаковка: заводська коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Вага | 0.305 кг |
| Вид обладнання | LED лампа |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Рожевий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 505 ₴







