
Тканинний гамак Amazonas 80х200см, з планкою, різнобарвний, бавовна, чохол 6019 Червоний
- В наявності
- Код: 3014082А
639 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканинний гамак Amazonas 80х200см, з планкою, різнобарвний, бавовна, чохол 6019 Червоний
Гамак виготовлений з натуральної бавовняної тканини, завдяки цьому Ви не будете пітніти і повноцінно насолодіться відпочинком.
Гамак це практична річ для будь-якого відпочинку на природі, на дачі.
Також гамак буде відмінним подарунком для Ваших близьких
Гамак дарує прекрасні можливості відпочити і розслабитися на свіжому повітрі в тіні дерев або на сонці, в саду або на дачі, удвох або самоті.
Краса в поєднанні з комфортом, а також вишуканість і міцність роблять цей гамак незамінним, для яскравого та розслабляючого стилю Вашого життя.
Характеристики:
матеріал бавовна
розмір 80 х 200 см
подвійні планки з кожної сторони
в комплекті чохол
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 639 ₴


