
Вішалка Double Pole Small WJF-003 (1300*450*1600)
- В наявності
- Код: 3014109
521 ₴
Вішалка Double Pole Small WJF-003 (1300*450*1600)
Вішалка Double-Pole виготовлені з алюмінію і покриті захисною фарбою тому стійка навіть в збірці буде важити не більше 2,5 кг. Пластикові заглушки на кінцях випирають труб, зібраної конструкції, захистять одяг і запобігають випадкове падіння одягу, якщо вона буде просто накинута на стійку. Великим плюсом стійки для одягу Double-Pole є наявність невеликих коліщаток, завдяки яким Ви зможете пересунути стійку навіть повністю завішену одягом. Стійка Double-Pole виконана як би двоповерховою, для впорядкування та нормального, компактного, розміщення одягу на ній.
Бічні поперечні планки зручні для розміщення на них, допустимо, випрасуваних штанів. Краще всього для стійки використовувати вішалки, так одягу можна розмістити в рази більше. досить габаритна, для розміщення більшої кількості одягу; компактна, в глибину, для збереження простору; має легкий вага; легка і досить швидка збірка; не потребує використання додаткових інструментів (тільки руки);завдяки коліщаткам - легко транспортується навіть завантаженої; подвійна стійка; невеликі поперечні перекладини; у нижній частині стійки - невелика поличка для взуття; пластикові заглушки на труби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Double A |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коліщата, Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 1400 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | Алюміній |
| Ніжки | метал |
| Фасади | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
- Ціна: 521 ₴




