
Машинка для стрижки волосся VGR V-023
- В наявності
- Код: 3014310
1 189 ₴
Машинка для стрижки волосся VGR V-023
Машинка для стрижки волосся 2 в 1 VGR-023 в сумці є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання чоловічих, жіночих, дитячих стрижок. Вона призначена для професійного використання у перукарнях, салонах краси, барбершопах і дозволена до застосування в домашніх умовах. Машинка для стрижки волосся 2 в 1 VGR-023 в сумці відрізняється міцним корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю і тривалим терміном експлуатації, а також доступною вартістю.
Характеристики:
Виробник - VGR
Тип приладу - Універсальна машинка для стрижки
Тип живлення - Мережа 220 В
Кількість насадок - 10
Регулювання довжини - Змінні насадки
Матеріал лез - Нержавіюча сталь
Гіпоалергенні покриття - Так
Переваги:
Дві машинки для стрижки волосся, професійний триммер для волосся.
Поставляється з обмежуючими насадками і машинка для стрижки волосся, маленька щітка й сумка для подорожей для чищення і зберігання, ідеально підходить для використання в подорожах
10 обмежують насадок, не соромтеся змінювати форму
Комплектація:
Машинка для стижки
Тример
Насадки - 10 шт
Гребінець
Пензлик для чищення
Ножиці
Масло
чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 12 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 10 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитяча/ тиха стрижка | Так |
- Ціна: 1 189 ₴







