
Машинка для стрижки волосся VGR V-082
- В наявності
- Код: 3014313
646 ₴
Машинка для стрижки волосся VGR V-082
Машинка для стрижки волосся VGR-082 є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання стрижок. Вона призначена для професійного використання у перукарнях, салонах краси, барбершопах і дозволена до застосування в домашніх умовах. Машинка для стрижки волосся VGR-082 відрізняється міцним корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю і тривалим терміном експлуатації.
Характеристики:
Модель: V-082
Потужність: 5 Вт
Напруга: 110-240 В
Ємність акумулятора: 1000 мА
Час зарядки: близько 2,5 годин
Час роботи: 300 хвилин
Вага нетто (з упаковкою): 0,32 кг
Розміри: 21 х 9 х 4,7 см
Матеріал: лезо з нержавіючої сталі
Особливості:
T-подібна ріжуча головка з гострим кутом з сплаву, безпечна і швидка обрізка
Змінна гребінець для позиціонування, довжина контролю
Низький рівень шуму і висока потужність
Універсальна напруга
Підходить для салонів і особистої стрижки
Комплектація:
Машинка для Стрижки Волосся VGR V-082
Чистяча Щітка - 1 шт.
Адаптер для зарядки USB-1 шт.
Насадки - 1, 2, 3 мм
Упаковка-коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.32 кг |
| Матеріал лез | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 646 ₴







