
Стіл розкладний посилений для пікніка зі стільцями Rainberg 9301
- Немає в наявності
- Код: 200582
2 371 ₴
Стіл розкладний посилений для пікніка зі стільцями Rainberg
Розкладний стіл для пікніка - незамінний помічник для швидкої організації місця для прийому їжі на природі та в похідних умовах!
Складаний стіл ― це одна з тих речей, яка необхідна для поїздок на пікнік.
Біля столу - потовщений алюмінієвий каркас, стільниця МДФ. Чотири стільця з тканинними сидіннями. Він дуже легко розбирається і миється. Максимальне навантаження на стіл: 40 кг. Особливістю даного розкладного столу є висувні ніжки, які фіксуються спеціальними кнопками-засувками. При висуванні ніжок стіл має висоту 70 див.
Посилений стіл для пікніка стане незамінним помічником в походах - легкий і практичний, він не стане обтяжливим тягарем й значно перетворить Ваш відпочинок.
Стіл збільшеної площі, добре підійде для невеликих бенкетів і стане просто незамінний при виїзді на природу.
У центрі столу передбачено отвір для установки парасольки (тенту).
Технічні характеристики:
- стіл для пікніка, обідній стіл
- легко складається і розкладається
- три режими висоти столу (мінімум 55 см, середнє положення - 60 см, максимум 70 см)
- відмінна якість, легкий
зручний для перенесення і зберігання
- міцний
- є отвір для установки парасольки (тенту)
Розміри:
Довжина – 1200 мм
Ширина – 600 мм
Висота хв – 550 мм
Висота макс ― 700 мм
Розмір стільця:
410х290х340 мм
Допустиме навантаження столу: 40 кг
Максимальне навантаження стільчика: 110 кг
Стіл складається в компактну валізку - 60 х 60 х 12 см
Вага набору: близько 10 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 2 371 ₴






