
Електроплита настільна переносна двоконфоркова (блини) Rainberg RB 999 (2000W)
- Немає в наявності
- Код: 30151096
981 ₴
Електроплита настільна переносна двоконфоркова (блини) Rainberg RB 999 (2000W)
Двоконфоркова електроплита стане легким рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як Ви зможе запросто приготувати
собі їжу на поточний день. Плиту Rainberg RB-999 можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від
наявності мережі електроживлення. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного
перемикача. Емалеве біле покриття плити додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
Перевага електроплити Rainberg RB-999:
Ергономічний дизайн і компактність
Покриття варильної поверхні виготовлене з неіржавкої сталі
Закрита спіраль
Легко чиститься
Електрична варильна поверхня
Світловий індекатор роботи
Різні ступені нагрівання
Прогумовані ніжки
Керування механічне
Зашита від перегрівання
Регульований термостат
Характеристики:
Електроплита на подвійній конфорці
Тип керування: механічне
Потужність Конфорок: 2000 Вт (1000 Вт + 1000 Вт)
2 плоских Нагрівальних елементи
Світловий індикатор (ввімкнення/вимикання)
Легко чиститься завдяки емальованій поверхні.
Кількість Режимів: 5
Живлення: 220 вольтів
Габаритні розміри
Висота 51.0 (мм)
Ширина 410.0 (мм)
Глибина 230.0 (мм)
Вага 1.34 (кг)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
- Ціна: 981 ₴



