
Запальничка Електроімпульсна USB сенсорна на дві дуги LIGHTER WD-825 Сірий глянсовий
- Немає в наявності
- Код: 30120581
495 ₴
Запальничка Електроімпульсна USB сенсорна на дві дуги LIGHTER WD-825 Сірий глянсовий
Думаєте, що електронна запальничка USB коштує дуже дорого? Електро USB запальничка – це та доступна розкіш, яку має можливість собі дозволити кожен без особливої шкоди для бюджету.
Електроімпульсна запальничка – гаджет, що ламає усі стереотипи! Вона працює за революційним принципом. Пристрій не використовує п'єзо, газ, пружини для розжарювання або відкритий вогонь.
На двох контактах електронної USB створюється електроімпульсний розряд як електронної дуги. Розряд характеризується високою потужністю, що дозволяє легко підпалити як сигарети чи папір.
Запальничка працює без палива та газу. Особливо зручно її використовувати у погану погоду.
Вона не вибухне під час падіння або нагрівання під сонячним промінням і є повністю екологічно безпечною. Заряджається як мобільний телефон через ноутбук, комп'ютер, планшет або адаптер, що має USB-порт. На зарядку Ви витратите не більше години. Акумулятор не пошкодиться, навіть якщо Ви заряджатимете її сотні разів.
Електро-запальничка USB.
Матеріал: метал, пластик.
Заряджання: Через USB.
Розмір (ВхШхГ): 75х32х8мм.
Комплектація:
Запальничка LIGHTER WD-825
USB шнур для заряджання.
Подарункова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lighten7 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Універсальна |
| Особливість запальнички | Кишенькова |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип запальнички | Електрична |
| Тип запалювання | П'єзоелектричний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 495 ₴



