
Запальничка Електроімпульсна USB на дві дуги LIGHTER 888 Чорна матова
- Немає в наявності
- Код: 30120584
660 ₴
Запальничка Електроімпульсна USB на дві дуги LIGHTER 888 Чорна матова металева
Електроімпульсна запальничка USB з двома дугами - стильний і ефективний спосіб запалювання без використання газу або пального.
Завдяки кнопковому управлінню використання ще простіше.
Швидка зарядка за допомогою USB забезпечує зручність та економію.
Компактний дизайн та надійна конструкція роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Електроімпульсна запальничка – гаджет, що ламає усі стереотипи! Вона працює за революційним принципом. Пристрій не використовує п'єзо, газ, пружини для розжарювання або відкритий вогонь.
На двох контактах електронної USB створюється електроімпульсний розряд як електронної дуги. Розряд характеризується високою потужністю, що дозволяє легко підпалити як сигарети чи папір.
Запальничка працює без палива та газу. Особливо зручно її використовувати у погану погоду.
Вона не вибухне під час падіння або нагрівання під сонячними променями і є повністю екологічно безпечною. Заряджається як мобільний телефон через ноутбук, комп'ютер, планшет або адаптер, що має USB-порт. На зарядку Ви витратите не більше години. Акумулятор не пошкодиться, навіть якщо Ви заряджатимете її сотні разів.
Електро-запальничка USB.
Матеріал: метал, пластик.
Заряджання: Через USB.
Розмір (ВхШхГ): 77х33х9мм.
Колір чорний
Комплектація:
Запальничка LIGHTER 888
USB шнур для заряджання.
Подарункова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lighten7 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Універсальна |
| Особливість запальнички | Кишенькова |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип запальнички | Електрична |
| Тип запалювання | П'єзоелектричний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 660 ₴







