
Годинник розмовляючий з будильником на батарейках Kenko KK-9905 TR для тих, що погано чують Синій
- В наявності
- Код: 3010512
318 ₴
Годинник будильник годинник Kenko KK-9905 TR Синій - Озвучує час голосом, для сліпих або людей пенсійного віку.
Настільний світлодіодний годинник Kenko розмовляючи з будильником та відображенням температури повітря, KK-9905TR.
Великий дисплей.
Цифри добре видно на відстані 10 метрів.
Виголошує голосом поточний час та температуру.
Прекрасно підійдуть людям з вадами зору або літнім людям.
Якщо вимикають електрику, час годинника та всі налаштування не збиваються.
Характеристики:
Тип: електричний;
Індикація часу: електронна;
Циферблат: римські цифри;
Будильник (що говорить);
Автоматичне повторення будильника;
Звіт про час та температуру;
Поліфонічні звуки та співи півнів, птахів тощо;
Розмір: 130 х 80 х 32 мм;
Вимірювання температури від -9.9 до 90°С;
Розмір екрану: 9,2 х 4,3 див.
Налаштування голосового сповіщення.
Вибір тонів будильника.
Живлення – 2 батареї AA (не входять до комплекту).
Матеріал корпусу – пластик.
Вага - 115 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenko |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип годинника | Настільні |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Голосове сповіщення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 130 мм |
- Ціна: 318 ₴



